همایش مدیران و اساتید مراکز آموزشی انتشارات بنی هاشمی
اخبار و مقالات

در همایش اساتید و مدیران انتشارات بنی هاشمی چه گذشت؟

از گذشته تا به امروز با انتشارات بنی هاشمی

خیلی از کلمات، اتفاقات، اشخاص و اشیا در گذشته بودند که ما امروز با یادآوری آن موقعیت ها حس خوشایتدی می‌گیریم . حسی که به ما امید و انگیزه ای دوباره میدهد. امروزه از این موقعیت ها به اسم نوستالژی یاد میکنیم .همایش انتشارات بنی هاشمی که در ۳بهمن ۱۳۹۸ در مرکز همایش های بین المللی حکمت برگزار شد، موقعیتی بود تا خاطرات دبیران و مدیران مدارس را زنده کند . صحبت از خاطراتی ۲۰ساله ،که نشان از همراهی صمیمانه شما عزیزان میدهد. دیدار با دوستان و همکاران قدیمی از قشنگ ترین رویداد این همایش بود .

جناب آقای میرکریم بنی هاشمی خامنه مدیرمسئول انتشارات در این همایش از مسیر طی شده در این سال ها صحبت کردند . شاید جالب باشه بدانید کتاب های کمک درسی انتشارات بنی هاشمی در ابتدا با جمع آوری نمونه سوالات امتحانات نهایی به همراه پاسخنامه به صورت دستنویس توسط جناب بنی هاشمی تهیه و دربین دانش آموزان توزیع می شده و کم کم با حمایت ها و دلگرمی دبیران عزیز و موفقیت دانش آموزان در سراسر کشور با استفاده از این جزوات فعالیت این انتشارات با کسب مجوز از وزارت ارشاد به صورت گسترده تر آغاز شد .

از گذشته تا به امروز با انتشارات بنی هاشمی

لبخند رضایت

یکی از دغدغه های ذهنی دانش آموزان امتحانات پایان سال است . قطعا اگر شما تسلط کامل به مباحث درسی داشته باشید و به اندازه کافی نمونه سوال حل کرده باشید میتوانید به خوبی از عهده گرفتن نمره کامل در امتحانات بر بیایند؛ سوالاتی که با سوالات امتحانات نهایی و پایان سال شما مطابقت داشته باشد و تمام مطالب کتاب را در برگرفته باشد . ولی این را هم بدانید که خواندن کل کتاب و حل کردن کلی سوال در شب امتحان کار سختی است . بنابراین باید یک منبع کامل در این شرایط داشته باشید که به درک ساده و آسان مفاهیم و مطالب درسی به شما کمک کند . البته نباید از این موضوع غافل شد که خرید چندین کتاب متفاوت برای هر درس و بالابودن حجم کتاب ها وقت شما را زیاد میگیرد و همینطور هزینه های بالایی را باید تقبل کنید که در این صورت ممکن است بعضی از دانش آموزان توانایی پرداخت این هزینه های بالا را نداشته باشند.

آیا میدانستید که کتاب های کمک آموزشی و درسی انتشارات بنی هاشمی علاوه بر اینکه از خلاصه درس کامل و جامع برخوردارند قیمت مناسبی هم دارند؟

همان طور که دبیران ، مدیران و مسئولین مدارس سطح تهران در همایش به این موضوع اشاره کردند لبخند رضایت دانش آموزان با خواندن این کتاب ها بعد از امتحانات تضمین شده است .

لبخند رضایت

با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید

مطمئا شما هم علاقه دارید با حداقل امکانات به حداکثر نتیجه برسید و دریک زمان دو یا چندین هدف را برای خودتون مشخص کنید. در این صورت باید از منابع در دسترس بهترین استفاده را کنید مثل ابن جوزی یکی از دانشمندان و جغرافیدانان بزرگ ایران که با استفاده از قلم نی و دوات کتاب های زیادی نوشت و در طول عمر خود برای نوشتن ، قلم های زیادی را تراشید و همه ی آن ها را نگهداشت. او در آخر عمر خود وصیت کرده بود بعد از مرگش از تراشه های قلم نی برای روشن کردن آتش و گرم کردن آب برای غسل او استفاده کنند . شاگردان او معتقد بودند ابن جوزی با یک تیر چندین هدف را نشانه گرفته بود . حتما میدونید که ما چه قدر به فکر شما هستیم و موفقیت شما آرزوی مااست. خانم مهندس مارال بنی هاشمی مدیر انتشارات بنی هاشمی و مدیر مسئول انتشارات بات در همایش ۳بهمن ۱۳۹۸ به معرفی کتاب هایی با عنوان یک تیر و دو نشان پرداختند . این کتاب ها شامل نکات مهم درسی میباشد و با این دیدگاه که به دانش آموز در مرور کتاب درسی به هنگام امتحانات پایان سال کمک کند و همین طور در کنکور برای یادگیری نکات مهم همراهتان باشد طراحی شده است . جالبه بدانید کتاب های یک تیر و دو نشان در ابعاد جیبی و با حجم کم طراحی شدند و با قیمت مناسب در دستان شما هستند. همان طور که مهندس بنی هاشمی به این موضوع اشاره کردند انتشارات به کتاب های آموزشی دیدگاه بیزینسی ندارد که اگر داشت با توجه به قیمت بالای کاغذ قیمت پشت جلد کتاب ها با این اعدادی که میبینید نبود .

پس تیر از ما نشانه گرفتن هدف ها از شما…

با یک تیر چندین نشان را هدف بگیرید

از تهران تا سراسر ایران با انتشارات بنی هاشمی

ما با هر زبان و لحن و گویشی همراه شما عزیزان هستیم . برگزاری مسابقات با جوایز نفیس ،اجرای نمایش وموسیقی سنتی زنده اقوام مختلف از کُرد و لُر و بَلوچ گرفته تا شهرهای مختلف این سرزمین از احوالات خوش این همایش درکنار شما عزیزان بود.

و در آخر قدردانی از زحمات بی کران دبیرانی که در این سال ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در کنار ما بودند و هم پا و همراه با ما پیش آمدند .

سپاس از حضور گرمتان

از تهران تا سراسر ایران با انتشارات بنی هاشمی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *